Zlatá fotbalová radost

Dne 26. -27. dubna 2022 se na ZŠ Nová v Ústí nad Labem konala okresní finále soutěže Mc Donald´s cupu I. kategorie (žáci 1. -3. tříd) a II. kategorie (žáci 4. 5. tříd). Starší žáci ze ZŠ Velké Březno prošli turnajem jak fotbaloví mistři a v konkurenci 13 Ústeckých škol zvítězili a zajistili si tím postup do krajského kola, které se koná 12. května v Teplicích.

Naše fotbalové hvězdy: David Králíček (13 gólů), Marek Sochor (nejlepší obrana), Pepa Kvapil (dal vítězný gól), Vašek Valenta (nejlepší asistence), Adam Trlica (výborná obrana), Adam Kirschner (útok), Jirka Střihavka (útok), Ondra Tichovský (útok) a Vláďa Zdeněk (super gólman).Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Mára Sochor.

Naši mladší žáci obsadili po velkých bojích 7. místo, ale i oni si zaslouží velkou pochvalu. Bojovali jako lvi, ale věková i výšková převaha soupeřů byla velká. Za rok soupeřům ukážeme. Za mladší žáky nastoupili: Martínek Mužík, Víťa Šimek, Páťa Radla, Ondra Falis, Matyáš Burian, Roman Skrčený, Jirka Wolker, Sebík Polách, Ondra Fránek a Matyáš Podzimek. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Martínek Mužík.

Velké poděkování patří Kiky Neumannové, trenérce mladších a panu Kvapilovi, trenérovi starších fotbalistů. Děkuji jim i rodičům, kteří přišli našim dětem fandit a postarali se o parádní atmosféru.

Lenka Šidáková