Pomáháme Martínkovi

Naše škola dlouhodobě podporuje Martínka Maredu, a ani letos tomu nebylo jinak. Sněhuláček za symbolickou cenu 50 Kč potěšil nejednu domácnost. Snehulák byl i letos z dílny Klárky Budínské, která je náš výtvarný anděl. Do tvoření se zapojila bez dvou tříd celá škola a i vybraná částka tomu odpovídala, vybralo se 27 448 Kč. Materiál sponzorovala Rada rodičů.

Epidemiologická situace nám sice zabránila ve Fun dražbě, ale e-shop vše vynahradil. Rodiče a zaměstnanci školy nanosili do školy pro ně nepotřebné věci a mohlo se začít nakupovat on-line. Naši žáci si mohli vyzkoušet, jak to na e-shopu funguje a mohli nakoupit vánoční dárky. Chod e-shopu zajistil pan Poul, za což mu také moc děkuji. Ve dnech 20.-21. 12. si lidé objednané zboží mohli vyzvednout ve výdejním okénku a věřte mi, že většina z nich neodcházela jen s objednaným zbožím. Radost jim udělali domácí koláče nebo sponzorské dary od pana Krejčího či dorty z Inpeka od pana Šupíka. Také lucerničky od Klárky Budínské dělaly radost. Celkem se vybralo 20 600 Kč. Celkem se tedy vybralo 48 448 Kč, které budou vložené na konto Bariéra právě pro Martina Maredu.

Podtrženo, sečteno: Martínek potřeboval motor k invalidnímu vozíku, a díky vám všem, hodným lidem, ho má!!!! Opět se ukázalo, že ve Velkém Březně a okolí žijí hodní a chápaví lidé, kteří dokáží pomoct a nejsou i v této nelehké době lhostejní ke svému okolí.

Děkuji moc všem mým pomocníkům a i těm, kteří akci podpořili. Seznamy všech dárců mám u sebe, takže kdykoliv můžete do seznamu nahlédnout.

Výsledky -

Listina sponzorů - ZDE