Soutěž ve sběru mobilních telefonů

Vážení žáci a rodiče, vyhlašuji soutěž ve sběru mobilních telefonů. Třída 5. A pracuje na dalším úkolu do Recyklohraní a vytvořila sběrné nádoby na téma PRAVĚK, konkrétně děkuji moc Kubovi Šupíkovi, Radkovi Fuchsigovi, Nikolce Martinkové a Barunce Sedlmajerové. Děti sebrané mobilní telefony spočítají a vypracují pracovní listy, kde zjistí, kolik různých surovin se vytřídí z odevzdaných telefonů.

SOUTĚŽ PRO VŠECHNY PRVŇÁKY A DRUHÁKY

Do konce února můžete posílat staré mobily do třídy a nejlepší třída bude na začátku března odměněna.

SOUTĚŽ PRO VŠECHNY OSTATNÍ DĚTI

Hledáme 10 nejlepších sběračů. Protože děti od třetího ročníku nechodí prezenčně do školy, odevzdejte mobily do vestibulu dolní budovy do sběrné nádoby. Mobily ať jsou v zavřeném igelitovém sáčku se jménem, třídou a počtem. Na vpuštění do školy stačí zazvonit na paní ekonomku. I tato soutěž skončí posledního února.

ÚSPĚCHY NAŠÍ ŠKOLY

Jinak mám úžasnou zprávu pro všechny aktivní sběrače. V podzimní soutěži ve sběru elektra a vybitých baterií jsme zvítězili v rámci kraje, ale i v rámci celé republiky. Sebrali jsme společně 415 kg baterií a 1 200 kg elektra. Za obě vítězství dostáváme vždy 3 000 Kč v poukázkách do Kauflandu a navíc 5 000 Kč za absolutní vítězství ve sběru elektra v rámci republiky. Všechny korunky poputují zpět vašim dětem v podobě odměn. Letos poprvé budeme vše odměňovat až na konci roku. Jsem na vás moc pyšná.

PLAKÁT K SOUTĚŽI  NA TĚCHTO ODKAZECH NAJDETE PODROBNOSTI

PLAKÁT K SOUTĚŽI