Rodič

Milí rodiče, v této sekci "RODIČ" naleznete informace, které se týkají Vás jako rodičů i Vašich dětí. Jasně a přehledně zde najdete veškeré informace, které by Vás mohly zajímat. Dozvíte se, kdy jsou prázdniny nebo kdy se budou rodičovské schůzky. Rodiče budoucích prvňáčků si mohou v klidu pročíst veškeré informace týkajících se zápisu do 1. tříd. Dále jsme pro Vás připravili malou vychytávku. Potřebujte uvolnit dítě například z důvodu účasti na sportovním soustředění po dobu jednoho týdne a nechce se Vám do školy pro formulář? I na to jsme mysleli. Veškeré formuláře si stačí z pohodlí domova vytisknout a vyřídit. Také bychom Vám jako rodičům chtěli připomenout, že při Základní škole Velké Březno funguje Sdružení rodičů a přátel dětí a školy, které podporuje aktivity školy a především aktivity Vaších dětí.