Kupujeme pro Martínka

Vážení rodiče, předem bych vám chtěla moc a moc poděkovat za podporu Andělského tvoření pro Martínka. Některé dary byly víc jak štědré. Děkuji všem, kdo přispěl, seznam dárců najdete na webu naší školy i s celkovou sumou nejpozději 21. 12. 2020. Musím velice poděkovat rodičům Adámka Musila, jehož rodina se rozhodla podpořit Martínka částkou 30.000 Kč.  Děkujeme.

Vzhledem k vývoji epidemiologické situace, rušíme Fun dražbu, ale zároveň vás srdečně zveme na náš zbrusu nový e-shop KUPUJEME PRO MARTÍNKA. Děkuji moc panu Poulovi, který nový školní e-shop zřídil, děti si tak mohou vyzkoušet nakupování přes internet bezpečně na našem školním shopu.

Děkujeme za donesené věci, které v obchůdku najdete a také třídě 5.A, která věnovala výrobky ze svého projektu Abeceda peněz ve prospěch Martínka. Proto se nedivte, že na e-shopu najdete i velikonoční věci. Neváhejte a kupte si velikonoční výzdobu, vždyť Velikonoce jsou za chvilku.

E-shop bude spuštěn v pondělí 14. 12. 2020 a objednávat si můžete až do pátku 18. 12. 2020. Zakoupené zboží si budete moct vyzvednout ve čtvrtek a v pátek 17.-18.12. 2020 od 11.30 do 17.00 hodin ve výdejním okénku proti nové jídelně, kde také zboží zaplatíte. Nabízené pečivo (housky a koláče) bude čerstvě upečené, proto neváhejte a začněte objednávat. Co je objednané, to se počítá :)

Odkaz na školní e-shop najdete na webových stránkách, ale také na mailových adresách dětí. Jedná se o školní projekt, který děti rozvíjí v ICT a finanční gramotnosti.

Velké poděkování patří Hance Michalčíkové, která mi pomáhá a pomohla s přípravou andělského tvoření i s  přípravou e-shopu focení, nacenění,). Děkujeme.

Jsem pyšná, že jsem obyvatelkou Velkého Března a děkuji moc za vaši solidaritu nejen jménem rodiny Maredových. Odrážedlo pro Martínka už je objednané, mělo by přijít na přelomu ledna a února až z Ameriky, a to jen díky vám všem!

Lenka Šidáková

Odkaz na charitativní e-shop - zde.
Odkaz na dárcovskou listinu - zde.