Provoz školní družiny

Ranní družina (5:45-7:45 hod.)

• Ranní družina je otevřena od 5:45 hod do 7:20 hodin. Po této hodině děti čekají již před školou s ostatními dětmi.
  • Vychovatelka je k dispozici pro rodiče do 7:45 hod.
  • Z důvodů malé kapacity školní družiny a bezpečnosti bude snížen stav dětí ranní družiny.
  • Ranní družina bude hrazena, tak jako odpolední družina.
  • Přednost budou mít děti 1. a 2. tříd a děti, které dojíždějí ze vzdálených spádových oblastí, ze kterých nejede přímý spoj ke škole. Jde o bezpečnost Vašich dětí.

Odpolední družina  (11:30- 16:30 hod.)

• Odpolední družina je určena pro žáka 1. a 2. tříd.
  • Odpolední družina  začíná hned po skončení vyučování, kdy si vychovatelky děti přebírají od třídních učitelek.
  • Děti třetích tříd, odchází po vyučování samostatně na oběd do budovy školní jídelny a poté přichází do družiny - zájmového kroužku, kde se hlásí u asistentky.
  • Provoz školní družiny končí každý den v 16:30 hodin.
  • Pokud se z nějakého důvodu nemůžete dostavit pro Vaše dítě, kontaktujte prosím vychovatelku.
  • Zájmový kroužek při družině: : Kroužek navštěvují přednostně žáci z 3. třídy., Pokud budou v zájmovém kroužku volná místa, mohou se přihlásit i žáci ze 4.tříd.

Informace pro rodiče

• Žádáme rodiče o vybavení dítěte do školní družiny, tj. přezůvky, oblečení na ven (zůstává v šatně ŠD, prosím podepište), láhev šťávy, balení papírových kapesníků.
  • Za hračky a další osobní věci ŠD neručí.
  • Mobilní telefony mohou děti v ŠD použít, jen v případě potřeby komunikace s rodiči. Použití mobilního telefonu žák hlásí vychovatelce.
  • Poplatek za školní družinu je nutné uhradit do 15.9.2019 bankovním převodem.
  • Poplatek za zájmové kroužky je nutné uhradit do 31.10.2019 hotově ve škole (třídní učitel, vychovatelka).
  • Školní družina pro děti prvních tříd se nachází v horní budově.
  • Školní družina pro děti druhých tříd se nachází v dolní budově.
  • Kroužek zájmové činnosti pro děti třetích tříd se nachází v dolní budově.
  • K přihlášení obědů je nutné vyplnit přihlášku ke stravování. Pokud z nějakého důvodu potřebují rodiče odhlásit oběd, tak na tel. č. jídelny 475 228 395. Obědy je možné také platit inkasem z účtu.

Informace k vyplňování zápisního lístku do školní družiny

• Na zadní stranu zápisního lístku vyplňte ke každému dnu informace o odchodu dítěte.
  • Pokud bude Vaše dítě navštěvovat ranní družinu, vyplňte prosím kolonku na zadní straně zápisního lístku (žák musí být přihlášen i do ranní družiny).
  • Pokud dítě odchází ze školní družiny samostatně, napište do kolonky čas, kdy vychovatelka dítě pouští z družiny (ne čas odjezdu autobusu)
  • Pokud bude dítě odcházet z družiny samostatně a vždy v jiný čas, napište do zápisního lístku poznámku o tom, že budete o časech odchodů dítěte informovat vychovatelku ve školním notýsku.
  • Pokud bude Vaše dítě odcházet domů s doprovodem, vypište prosím osoby, které jej mohou vyzvedávat.