FUN-DRAŽBA

Vážení rodiče, srdečně vás zveme na FUN DRAŽBU pro Martínka, která se uskuteční 10. 12. 2019 od 16.30 v nové školní jídelně. Jak taková dražba funguje? Posílejte prosím do školy věci, které doma nepotřebujete, a jsou nové. Někomu jinému třeba právě vaše věci udělají radost. Donesené věci pak na DRAŽBĚ vydražíme (začínat budeme vždy na lidových cenách možnost pořízení hezkých dárků). Pokud doma nic nemáte, klidně můžete poslat korunky, za které nakoupím např. pečicí formy, do kterých s kolegyněmi napečeme a vydražíme i s obsahem nebo koupíme buřtíky na domácí utopence,.možností je hodně, jak z mála udělat hodně). Malá ochutnávka již donesených věcí: fondovač, krásné ručně ušité tašky, deskové hry, určitě budou koláče, domácí medovník, háčkované hračky a další zajímavé věci. Opět na vás čeká občerstvení, důležitý pitný režim bude také zajištěn a snad krásná předvánoční atmosféra vás naladí na blížící se Vánoce. Navíc vás čekají 2 BONUSY : vernisáž, která proběhne před FUN dražbou od 16 hodin také v jídelně. Jde o výstavu děl žáků z 6. C, kteří pod vedením paní učitelky Zímové vytvořili nádherné koláže na téma Recyklované umění. Výtvory opravdu stojí za zhlédnutí. Druhým bonusem bude možnost vyfotit se ve foto koutku, který připraví Klárka Budínská. Děti se od 15 16 hodin budou moci v koutku fotit a do týdne jim předáme fotografii, kterou mohou třeba dát jako dárek k Vánocům babičkám. Protože se jedná o charitativní akci, za focení vybíráme 30 Kč. Neváhejte a určitě se i s dětmi dostavte. Na FUN DRAŽBU je vstup ZDARMA. Těšíme se na vás.

Mgr. Lenka Šidáková a tým FUN DRAŽBA

Plakát - zde.