Tříděný odpad

I V TOMTO ŠKOLNÍM ROCE JSME OVLÁDLI VŠECHNY SBĚROVÉ SOUTĚŽE

Ve školním roce 2017/18 jsme opět díky vám, rodičům a přátelům školy, vyhrávali. Vyhráli jsme soutěž vyhlášenou Kovošrotem se sběru papíru i pet lahví. V soutěži Nakrmte plastožrouta jsme obsadili 4. místo v rámci celé České republiky. Všechny výsledky jednotlivých sběrů druhotných surovin jsou v přehledné tabulce vlevo.

I letos jsme pomáhali Martínkovi Maredovi a za celý školní rok jsme mu mohli předat šek na 35 000 Kč. Peníze Martínek použije na pobyt v lázních Klimkovice. Děkujeme.

Letos nás opět čekají 4 sběry papíru (září, prosinec, březen a červen). Hned v září proběhne mezitřídní soutěž ve sběru mobilních telefonů a opět se vrátí James Bat, agent 008 pro vybité baterie. Průběžně můžete nosit vysloužilé elektro, plechovky, tonery a víčka.

Tříděním odpadu pomáháme chránit naše životní prostředí. Děkujeme za vaši dlouhodobou spolupráci.

Lenka Šidáková, koordinátor EVVO