Dýňování v naší nové školní jídelně

Dne 18. 11. 2019 jsme pro vás připravili další charitativní odpoledne DÝŇOVÁNÍ v nové školní jídelně. Děti si odpoledne od 14.30 do 17.00 hodin půjdou do nové jídelny vyrobit dýňové světýlko z dílny Klárky Budínské (družinové děti půjdou s paní vychovatelkou).

Vstupné je 50 Kč, celý výtěžek je opět věnován Martínkovi Maredovi. Peníze děti mohou nosit předem nebo až v den akce. Děti ochutnají dobrůtky z dýně. Od 17 hodin budeme soutěžit a hledáme soutěžní týmy, které musí být složené nejméně z jednoho dítěte a jednoho dospělého (rodič, prarodič, teta, ). Soutěžní týmy si v 17.00 hodin přinesou uvařené, upečené jídlo z dýně do nové školní jídelny (může být slané nebo sladké), nápadům se meze nekladou a budou nabízet ostatním návštěvníkům. Porota bude tentokrát složená z návštěvníků dýňování. Všechny soutěžní týmy dostanou malou odměnu a diplom a 3 vítězné týmy si odnesou větší odměnu.  I pro vás potom bude přichystaná ochutnávka jídla, které vyrobí sami zaměstnanci školy. Samozřejmostí je svařáček, kávička, čajíček a pohodová atmosféra.

Pokud se chcete aktivně zúčastnit, nahlaste se na mail sidakova@seznam.cz nejpozději do 14. 11. maximálně 10 soutěžních týmů, takže neváhejte a ostatní nesoutěžící jste srdečně zváni. Z vás se stane ta největší porota, která rozhodne o vítězích.

NÁVŠTĚVNÍCI DÝŇOVÁNÍ SI ZA ODMĚNU BUDOU MOCI PROHLÉDNOUT NOVOU ŠKOLNÍ JÍDELNU.

Těšíme se na vás!

S pozdravem Lenka Šidáková, Klára Budínská, Linda Knotková a další nadšenci z řad zaměstnanců školy.

Plakát -zde.