Čokoládová tretra Ostrava

Dne 19. 6. se konalo na atletickém stadionu v Ostravě semifinále Čokoládové tretry - běžeckého závodu pro děti do 11 let pod patronací světového rekordmana Jana Železného. Čtveřice úspěšných sportovců, kteří si vybojovali účast skvělými výsledky ve čtvrtfinále v Jablonci nad Nisou, se vydalo v doprovodu rodičů reprezentovat Základní školu Velké Březno v běhu a hodu oštěpem resp. Raketkou a běhu na 300 a 400m. Závodníci se tohoto úkolu zhostili výborně. Zuzka Dvořáková závodila v hodu oštěpem (raketkou) a skončila na celkovém 16. místě z 30 závodnic. Vendy Vrbová obsadila v této disciplíně 19. místo. V běhu na 300m se neztratil Máťa Buzek a Míša Blažková, asi nejlepší umístění zaznamenala Vendy Vrbová, která svým 9.místem těsně nepostoupila so finálového závodu.

Děti si závody užily v prostředí špičkového atletického stadionu, kde na ně dýchla atmosféra mezinárodních atletických mítinků. Za vzornou reprezentaci naší školy závodníkům děkujeme.