Charitativní akce

Sbírka hraček

V březnu letošního roku jsme na požádání paní Mgr. Jany Tykalové vyhlásili sbírku hraček pro děti z dětské kliniky Masarykovy nemocnice. Během pár týdnů se hraček sešlo opravdu hodně, a tak když si pro ně paní Tykalová s manželem přijeli, čekalo na ně cca 14 velkých pytlů, 20 tašek a několik krabic.

Hračky dělaly a dělají velkou radost, a to nejen dětem v nemocnici (jak můžete vidět na fotografiích), ale také starým lidem ve velkobřezenském domově důchodců, kde se cestou do Ústí manželé stavili a pár plyšáků zde rozdali.

Všem, kteří se do sbírky zapojili, bychom rádi poděkovali a své poděkování připojuje i paní Tykalová.

Mgr. E. Železná

Foto zde.

Sněhuláci pro Afriku

Již po druhé je naše škola zapojena do projektu Sněhuláci pro Afriku. Do projektu už je přihlášeno přes 255 organizací. Veškeré informace najdete na zde.

Děkujeme všem, kdo nás podpořili. Fotky z letošní akce zde, reportáž  zde,

Sněhuláci pro Afriku 2013/14 (foto zde, video zde, reportáž ČRo zde a reportáž regionální TV zde)

Ježíšek pro chlupatý kožíšek